• Jana III Sobieskiego 41 (1 piętro), 14-200 Iława
 • +48 600 600 760
 • Sprzęt

  Do dyspozycji mamy kilkadziesiąt urządzeń, dzięki którym Twoja impreza stanie się wyjątkowa

  Cyfrowo sterowane oświetlenie pozwala na dekorowanie przestrzeni dowolnie wybranymi kolorami i efektami świetlnymi. Od ścian światła, przez wodę lejącą się z sufitu po dowolny napis mieniący się w wybranym miejscu.

  Dzięki technologi LED pobór mocy i nagrzewanie świecących urządzeń są na bardzo niskim poziomie i nie ma wpływu na temperaturę otoczenia.
  Zobacz jakim sprzętem dysponujemy:

  RUCHOME GŁOWY LED

  Głównym frontem pracy tych urządzeń jest oświetlanie parkietów tanecznych z uwagi na niesamowity efekt jaki generują są niesamowitym oświetleniem efekt-owym. Ruchoma głowica to urządzenie, które w każdych warunkach może sprawić nieziemski efekt.

  w Naszym magazynie znajdują się:

  • głowica Showtec phantom 50w led mkII 10 sztuk
  • głowica Light4me spot 150w LED 4 sztuki
  • głowica led light4me 250w LED 2 sztuki
  • głowica light4me 36x3w RGBW 8 sztuk
  • głowica l4me beam 60w led 4 sztuki

  PERSONALIZOWANE GOBO

  Projektory tzw. efektu gobo, służą do wyświetlania indywidualnie zaprojektowanych kształtów (np. imion), na ścianie lub parkiecie. Wyświetlane kształty mogą być statyczne lub delikatnie obracać się wokół własnej osi.

  LASERY

  Iluminacje świetlne wykonywane za pomocą laseru RGB, stanowią niezwykłą formę upiększania różnorodnych wydarzeń. Dekoracje profesjonalnymi iluminacjami świetlnymi, które oferujemy sprawią że każda z uroczystości staje się wyjątkowa i niezapomniana.

  • laser vk magic 230 300mw
  • laser vk magic 235 300mw
  • laser vk RGB 1000mw
  • laser beam z  300w

  BELKI ŚWIETLNE LED

  LedBary wykorzystujemy najczęściej do postawienia przysłowiowej litery nad „i”. Urządzenia są z uwagi na budowę i łatwość maskowania ustawiania pod ścianami, aby podkreślić wartości architektoniczne miejsca, w którym odbywa się impreza.

  • belka led Light4me mega light bar 8 – 40 sztuk

  CIĘŻKI DYM

  Ciężki dym to nie tylko pierwszy taniec na weselu ale efekt ten można wykorzystać podczas wjazdu tortu na parkiet lub podczas imprez firmowych czy eventów aby zbudować odpowiednią atmosferę i wprowadzić imprezowiczów w odpowiedni nastrój.

  • maszyna ibiza d1000 1500w 2 szt. – DLA MNIEJSZYCH SAL
  • maszyna Chauvet nimbus 1 szt – Profesjonalny pokaz dla każdego rodzaju sali

  BAŃKI MYDLANE

  Bańki mydlane to doskonały pomysł na dopełnienie całej imprezy efektem, który zasypywany jest tysiącami baniek mydlanych. Efekt nadaje każdej imprezie innego wymiaru czy też zabawy dla dzieci

  Dysponujemy 3 maszynami 2 kołowymi które potrafią zrobić tysiące baniek w ciągu kilkunastu sekund.

  REFLEKTORY PAR LED

  Reflektory LED składają się z diod w kolorach RGB, czyli czerwonym, zielonym i niebieskim. Reflektory LED zużywają bardzo mało prądu, jednocześnie emitując sporą ilość światła. Dzięki mieszaniu tych 3 kolorów (RGB) możemy uzyskać dowolny kolor.

  Na magazynie posiadamy 12 reflektorów polskiej produkcji 7×10 w oraz 10 sztuk 18×3 w.

  LEKKI DYM

  Lekki dym idealnie nadaje się do podkreślenia efektów ruchomych głowic, czy tez laserów które nadają wnętrzu innego klimatu poprzez swoje barwy. Wytwornica lekkiego dymu nie powoduje całkowitego zadymienia pomieszczenia, które powodowałoby przerwanie imprezy.

  SŁUPY TOWERS 2M

  Wykorzystywane do umieszczenia głowic ruchomych na podwyższeniu. Dzięki słupom podświetlonym reflektorami PAR LED idealnie wkomponują się w otoczenie sali tanecznej.

  Posiadamy 6 słupów 2 metrowych oraz jedną rampę oświetleniową 6×3,80m  tri system 50 mm.

  Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem